Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép a vörös haj?...

Szerintetek szép a vörös haj? Nem a természetes vörösre gondolok hanem pl a burgundi vörösre.

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek jól áll ez is, de nekem inkább a természetes vörös árnyalatok tetszenek. Akkor is, ha az is ugyanúgy festett.
2022. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, de nekem is jobban tetszenek a természetes árnyalatok, de nem csak a vörösnél, hanem úgy összességében a természetes jobban tetszik. De amúgy igen, van akinek tök jól áll a vörös haj, de van akinek kevésbé, de ez minden hajszínnel így van.
2022. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szép is, de nem mindenkinek áll jól.
2022. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ
2022. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a természetes vörös haj a szép.
2022. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az hogy szép vagy nem a festett vörös haj, mert hát bármelyik szín lehet szép, hanem ad egyfajta pluszt a viselőjének amitől sokkal szexibb és csinosabb lesz. Szerintem.
2022. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A nő arcformájától is függ.
2022. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek irto jol all ... Viszont a voros (pl burgundi) az a szin ami a legjobban kopik ... Es egy kopott vörös hajnal nincs igenytelenebb . szoval elegge karbantartás igenyes .
2022. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen,nekem pl elég 3 havonta festeni és még akkor is szép a színe viszont akkor már elégge látszik a lenövésem. Viszont tény hogy elég sok kikopott Pumukli vörös hajjal találkoztam már életem során.
2022. okt. 7. 23:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ az arcformától és a bőr színétől. Van akinek nagyon jól áll, de van akihez nem illik. Én eddig csak rókavörös voltam, az jól állt.
2022. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!