Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A biovanne kapszula hogyan...

A biovanne kapszula hogyan hat a bőrre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Engem azok véleménye érdekel akik szedték, vagy szedik a biovanne-t és a bőrükön észleltek e vmi változást. Esetleg a pattanások eltüntek? v bármilyen más bőrprobléma (zsírosodás) megszünt?
2010. szept. 27. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én közel félévig szedtem mert hullott a hajam.

Elég pattanásos lány vagyok és mindig fénylett a bőröm.

A hajhullásom azt hiszem 2 hónap után állította meg de a bőröm nem lett sokkal szebb. Annyi, hogy a pattanásaim nem voltak gyulladtak, ha kinyomtam őket akkor gyorsan begyógyultak, de a számuk nem csökkent.

2010. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. szept. 27. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szedtem egy ideig, de azt ám tudod, hogy két kúra között kell szünetet tartani..? mondjuk ezt úgyis elmondják, ha veszed. Amúgy én is elég patis voltam (most is az vagzik kicsit) de nekem a hajam a körmöm is szebb lett...hát, a bőröm meg erősebb, de a zsírosságra nem hat, patikra csak pöcöt:P
2010. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem tudtam, h kell szünetet tartani... a dm-be vettem, de ott nem mondták


Tehát akkor kb. a 2x 100db-osat szedhetem folyamatosan és utána 1-2 hónap szünet?

2010. okt. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!