Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nivea kék fémdobozos krém?

Nivea kék fémdobozos krém?

Figyelt kérdés
Benne vagyok a tudatos bőrápolásban, de sehol nem olvastam, hogy ajánlják-e vagy sem, milyen bőrtípusra való...

#Nivea #Tudatosborapolas
2022. okt. 24. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zsíros, sokáig ragad, és nem eléggé hidratál. Én ezért nem is veszem.
2022. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kézkrémnek használhatod, arcra inkább ne kend
2022. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat🥰
2022. okt. 24. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Én is tudatos bőrápoló vagyok,és arca nem éppen a legjobb választás,viszont én évek óta ragaszkodom hozzá,pl ha van egy kisebb hegem,azzal szoktam bekenni és helyrehozza,úgy hogy egyáltalán nem marad ott a helye. Egyszer megégettem a mellemet a hajvasalóval, illetve volt egy nagyon durva csikarásom a homlokomon és ezeket is nyomtalanul eltüntette.
2022. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ajakápolónak használom.
2022. okt. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon (nagyon) érzékeny bőröm van, így nagyon óvatosnak kell lennem bőrápolás terén (sokszor még parfümtől is kiütést kapok). Mindig van nálam egy kis tégellyel ebből a krémből. Én személy szerint meg vagyok vele elégedve. Semmi extra persze, sima hidratáló, de a jobbik fajtából (nálam legalább is). Kicsit nehezebb állagú mint más krémek és ugyanígy nehezebben is lehet kenni, ettől függetlenül én szeretem és jóformán csak az arcomra használom (szigorúan csak mértékkel). Már évek óta használom és nincs rossz tapasztalatom vele, nem csíp, és nem csapja ki az arcomat sem.
2023. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!