Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szinmelysegu szinezo...

Milyen szinmelysegu szinezo kell a melires hajamra?

Figyelt kérdés
Kozep-sotetszoke hajambam balayage melir van es mar kezd besargulni. Ujra kellene szinezni. Hajtonel eredeti hajam van amihez nem szeretnek hozzanyulni, kozeptajt ilyen 9es melysegu..alul 10 re van kb kiszivatva. Milyen szinu szinezo kell hozza, hogy szoke vilagos maradjon? Az arnyalat ash, natural violet, es beigere gondoltam. De nem tudom melyik szinmelyseg kellene hozza. A cel hogy vilagos maradjon de befogja.
2022. okt. 28. 11:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Ahol azt irtam, hogy 9 es es 10 re van szivatva ott termeszetesen csakis a melircsikokrol van szo ami keveredik az eredetiben.
2022. okt. 28. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!