Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra erős női izzadásgátló?

Extra erős női izzadásgátló?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem ertem miert nem hasznal egyik sem.

Probaltam mindent, alumenteseket is de rendeseket is, kenos+ra fujos is es meg a ketto egxutt sem hatott. El vagyok keseredve. Van olyan dezodor ami tenyleg kibir par orat hogy ne budosodjek be? Az ara nem szamit de jo lenne ha alumentes lenne



2022. okt. 30. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy vált be,a Nike viszont semmi köze nincs az "igazi" Nikehez. Ez egy olasz márka,fehér dobozba van,és rózsaszínnel van ráírva hogy Nike. Amúgy van a Müllerbe,DM-be és olyan 1500 forint körül van. Ez az egy olyan dezodor,amitől nem lesz foltos a hónaljam,pedig én is próbáltam 20 fajtát.
2022. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Botox injekció. Nem vicc!
2022. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Mineral 72 órása vált be, szintén sokéves próbálkozások után.
2022. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,kettesnek igaza van,én most pl a tenyeremet tervezem botoxoltatni,mert gyerekkorom óta nagyon durván izzad. Nagyon kellemetlen,kb 5 perc alatt úgy le tud izzadni,mint ha a csap alá tettem volna.
2022. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban keress idrost. Nekem az vált be eddig legjobban.
2022. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!