Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítés mindenképp tönkrete...

A szőkítés mindenképp tönkreteszi a hajat?

Figyelt kérdés
Most vörös vagyok,már 5 hónapja nem volt befestve, eléggé ki van kopva, és nagyon szeretnék szőke lenni.

2022. okt. 30. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg körültekintően ápolod talán nem annyira.
2022. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon fugg attol hogy milyen a hajad allapota!


Nalam ugyanez a szitu most ! Rezes szokes voros vagyok jelenleg ... (viszonylag vilagosnak mondanam) most van tervben hogx egy hideg arnyalatu hamvas vilagos szokevel fogjuk befesteni ... az en hajam vekonyszalu szoval tuti lesz vagas a vegebol de az mar festes nelkul is kene szoval tok mindegy !

Az is sokat szamit hany reteg festek van a hajadon . Az enyemen pl 1 reteg ami egyébként egy kozep barna volt de ilyen rezes vilagosra kopott a nyar folyaman . Szoval talan nem lesz nehez dolgom ...

De ettol a meleg rezes arnyalattol mindenkepp szabadulni akarok !


Es igen ahogx előttem irtak fontos az utana torteno allando apolas ...de ez szamomra egyébként is meg van mert mondom vekony semmilyen hajam van !


Sok sikert neked is, meg magamnak is ☺️

2022. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy😄 Amúgy két réteg festék van a hajamon,az eredeti hajszínem barna,és januárban volt befestve életemben először. Amúgy nekem göndör,vastagszálú hajam van. És ezért félek a szívatastól mert amúgy is nehezen kezelhető,meg mindenféle keratinos hajkezelésre kell járnom, hogy nézzen ki valahogy,és nem szeretném hogy még kezelhetetlenebb legyen. Mármint erős a hajam,csak mivel göndör így elég száraz, illetve töredezésre hajlamos. Illetve még annyi hogy neked is sok siker 😊
2022. okt. 30. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
a szőkítés mindenképp roncsolja a hajat, de hogy tönkreteszi e az azon múlik hogy milyen típusú a hajad és hogyan ápolod
2022. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!