Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha éjszakára befonom a félig...

Ha éjszakára befonom a félig száraz hajamat, majd reggel befonom hajlakkal, akkor az egy napig megmarad hullámosan?

Figyelt kérdés

Illetve hány szekcióra osztva fonjam? Kb fül magasságától lefelé szeretném fonni.

Vékonyszálú, egyenes, de sok mellig érő hajam van.


2022. okt. 30. 20:09
 1/7 A kérdező kommentje:
*befújom hajlakkal
2022. okt. 30. 20:10
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
0%

Ahogy làttam, igen.


De én sosem làttam nőt, aki hajlakkozza alvàshoz.

2022. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam hajlakkozni, de ha viszonylag nedves a hajam még, amikor befonom, és éjszakára úgy is hagyom, akkor még 2 nappal később is látszanak benne a hullámok, csak kevésbé intenzíven, és mindez hajlakk nélkül.


Az, hogy hány szekcióra osztva... szerintem ahogy neked kényelmes. Régen volt, amikor én 4-re meg 6-ra osztva is csináltam, aztán áttértem a kettőre, és igazából hasonló az eredmény így is.

2022. okt. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez hajtípustól is függ, nekem pl a következő a hajmosásig hullámos marad, de ismerek olyat, akinek már aznap kirúgja magát.

Én attól függően szoktam felosztani, hogy mennyire szeretnék hullámos/göndör hajat. Minél többre osztod, annál hullámosabb lesz. Én max 2-be szoktam francia fonásban, ha annál többet csinálok, akkor oroszlánsörény lesz.

2022. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedd este kipróbálom, köszi!

Egyébknt ha fodrász besüti, és tesz rá lakott, akkor következő mosásig tart. (3-4 naponta mosom)

Nem tudom, hogy így hő nélkül milyen lesz. :D

2022. okt. 31. 12:30
 6/7 A kérdező kommentje:

Illetve még 1 kérdés, ami utólag jutott eszembe...

Ha vizesen fonom be, nem lesz “szélcsapta”, kócos hatása? Szárazon vagy vizesen jobb fonni?

2022. okt. 31. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nedvesen fonva tartósabb lesz, de épp csak nedves legyen.

Nekem csak teteje szokott kicsit szöszös lenni a választék korul, mert a babahajak ejszaka össze-vissza dörzsölődnek a párnához. Ezt úgy szoktam megoldani, hogy mikor fonom, akkor egy kicsit arrébb választom el, mint ahogy amúgy hordom a választékot (pl. középen választom el mikor fonom, de reggel miután szétszedtem, akkor oldalt választom el), és így nem leszek torzomborz.

A másik, hogy mikor szetszeded a fonast, akkor az ujjaiddal óvatosan szedegesd szét, ne fésüld, és akkor nem lesz kócos hatás.

2022. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!