Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mi lehet az arcbőrömön?

Ez mi lehet az arcbőrömön?

Figyelt kérdés
Teljesen tiszta és sima mostanában az arcom, nincsen egy pattanásom vagy mitesszerem sem, viszont múltkor megjelent az arcom egyik oldalán egy nagy kinyomhatatlan belső pattanás. Először próbáltam eltávolítani, de miután láttam, hogy nem lehet, inkább hagytam, hogy ne ártsak többet vagy ne okozzak hámsérülést (egyébként egyik napról a másikra jött ki, minden előjel nélkül, szerintem valami olyat ehettem… francia camembert sajtra tippelek). El is volt így magában pár napig vagy talán több mint egy hétig, visszahúzodott, viszont ugye ilyenkor sem szép és azért látszik hogy van vagy volt ott valami… végül egyik nap már hirtelen adta magát hogy kinyomjam, mert látszott, hogy ki lehet és teljesen úgy tűnt hogy ezzel ki is tisztult, pár nap múlva semmi nyoma nem volt. Jobban mondva, nagyon enyhén, tényleg alig láthatóan ott a helye, viszont ami legjobban zavar hogy az utóbbi hetekben a helyén, a bőröm alatt érzek egy kis csomót, gócot. Ezt már szerintem tényleg nem lehet kinyomni es nem pattanás, de nem is tudom mi az… hogy lehet ettől megszabadulni vagy mi lehet ez? Köszi a válaszokat

2022. okt. 30. 21:46
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
100%
Zsírcsomó?
2022. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Furunculus szerintem.
2022. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!