Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olcsó tusfürdő káros lehet a...

Olcsó tusfürdő káros lehet a bőrnek?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel bemegyünk a boltba és megvesszük a legolcsóbb tusfürdőt amit árulnak,az vajon káros lehet a bőrnek?

Ezek mitől rosszabbak mint a több száz vagy akár ezer forinttal drágább társaik?



2022. nov. 6. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pl a Lidls saját márkás olcsó túsfürdője teljesen jó, a doboza szerint meg bevizsgált és jó.
2022. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül rosszabbak, csak nem áll mögöttük óriási marketing, ott inkább a reklám árát fizeted meg.


Nekem pl. a Rossmann sajátmárkás tusfürdői azok, amik egyáltalán nem szárítják a bőrömet, és nem is viszketek tőlük.

Korábban nagyon sokat költöttem ilyen termékekre, mert szuper érzékeny a bőröm. Kínomban próbáltam ki ezeket az olcsó tusfürdőket és jól meglepődtem...


Az összetételt nézd meg mindig, ne legyen benne káros anyag és legyen bőrgyógyászatilag tesztelt.

Egyébként semmi bajotok sem lesz az olcsó termékektől.

2022. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Van akinek érzékeny a bőre, és bizonyos tusfürdőket nem bír, de olyankor se az ártól függ mit bír és mit nem.
2022. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol veszed. Ismert üzletből nyugodtan (lidl, aldi, tesco, dm stb)

Kínai boltból már necces. Mindent is hamisítanak, de tényleg mindent.

2022. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!