Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász belenyírt telibe a...

A fodrász belenyírt telibe a hajamba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Voltam ma fodrásznál, mondtam neki hogy az oldalából szedjen le egy kicsit, amit meg is tett. Majd egy csúszó mozdulattal nullás géppel egy kicsit belevágozt oldalt a hajam tetejébe ami nagyon látszott.

Nem mondtam semmit mert nem akartam magam leégetni, de gondolom a fodrász is látta a hibát. Kifizettem a borsos összeget majd kapucniba hazamentem.

Most nem merek kimenni az utcára kb egy hétig mininum


2022. nov. 7. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most már semmit. Akkor kellett volna reklamálnod, és minimum nem fizetni mondjuk.


Vagy pedig csináltatni egy új frizurát, ami a rövid lenyírt részhez illik.


Persze, te előbb cselekszel, nemcselekszel, mert gyáva vagy, aztán gondolkozol... vagy akkor is csak kérdezel, mert gondolkozni nem tudsz.

2022. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én biztos azon nyomba szóltam volna neki majd mondtam volna hogy nem fizetek teljes árat
2022. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Én egy petákot se fizettem volna, hanem irtó balhét csaptam volna ki, hogy könyörögjenek, hogy menjek el, még pénzt se kértek volna.

De mindegy.

2022. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...az emberek nem valami fogyasztó ill. egyéb jogtudatos emberek, ezért is hagyják, sőt tapsolnak is sokan ahhoz, hogy Orbán és bűnbandája azt csinál velük, amit akar.
2022. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor es ott kellett volna egyutt kitalalni valamit.

Most mehetsz egy masikhoz hlgy igy kitalaljon egy fazont es hozzaigazitsa

2022. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mondtam semmit mert nem akartam magam leégetni,"

Inkább egy hétig érzed magad hülyének.


Tudod, ez a tanulópénz.


Hidd el úgy általánosságban, bár ez egy kicsit bővebb szitukra is igaz: inkább érezze magát az ember egy pillanatig cikinek, mint egy életen át legyen ostoba.

2022. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Telibe le az egészet nullással, akár még borotvával is utána. Még jól is kijöhetsz ebből a "balesetből", mert szerintem nagyon király életérzés a tökéletes bőrfej.
2022. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!