Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek, ha 7év alatt nem...

Mit tehetek, ha 7év alatt nem nőtt vissza a kiszedett szemöldököm? Már mindennel próbálkoztam, ricinusolaj, vitaminok.. Esetleg valakinek valami ötlete? Vagy már sosem fog visszanőni? Mit csináljak? Tetoválást nem szeretnék.

Figyelt kérdés

2022. nov. 18. 04:24
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem fog visszanőni
2022. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincs rá semmi megoldás, csak a műtét?

Az akkor sem kéne.

2022. nov. 18. 08:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy szemöldök műtét. Sminktetoválás a megoldás, de azt nem akarsz.
2022. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire hiányos? Vannak tartósabb szemöldök festékek, én a syosstol használok egyet. Nekem sem nőtt vissza rendesen, de ez megoldja kb 1 hétig, hogy ne kelljen vele foglalkoznom. A bőrt is befogja, úgyhogy kitakarja a hiányos részeket . De elmehetsz és ki is festetheted, ha biztosra akarsz menni.

De ha nagyon durván hiányos, akkor ez sem megoldás persze .

2022. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A sminktetoválás nekem már műtét, arra gondoltam. :D

Láttam már barátnőimet a kozmetikus által kifestett állapotban és mindenkinek nagyon csúnya volt, sötét és feltűnő.

A sima szemöldök sminkek, ceruza és folyékonyabbak befogják a bőrt? Ezt nem tudod?

Én nem próbáltam még, mert féltem, hogy csak a bőrön észrevehető lenne.

2022. nov. 18. 09:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Microblading tetoválás. Az tényleg nagyon természetesnek néz ki.
2022. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Van műtéti út. Szemöldök hajbeültetés.
2022. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tényleg van ilyen is?

Majd utána olvasok ennek.

2022. nov. 18. 22:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a por a legtermészetesebb, én az Essence szemoldokporat használtam nagyon sokáig. Befogja a bőrt is, de tényleg számít, hogy mennyire hiányos a szemöldök. A ceruza is befogja a bőrt, de szerintem az nem minden esetben szép.

Tini koromban én is csíkra szedtem, azóta minden egyes nap kinlodtam vele, gondolkodtam a tetovalason, de terhes voltam, szoptatok, úgyhogy egyelőre nekem a tartós szemöldökfesték a megoldás, így nem kell minden reggel hosszan szórakozni vele. Egy héten egyszer egy vékony ecsettel megcsinálom, és teljesen jó. Ha esetleg megyünk valahova, akkor kicsiket korrigalok rajta porral és tökéletes.

2022. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem vékony a szemöldököm, csak a közepétől. Ott eléggé hiányos.

Sosem kértem ilyenre, voltam vagy tíz kozmetikisnál, de mindegyik kiszedte, hiába mutattam képet is. -.-"

Tetoválni nem szeretnék, nekem nem tűnik természetesnek, pedig néztem párat.

Neked ehhez sok sikert!

Akkor kipróbálom az Essencet.

Köszi! :)

2022. nov. 20. 11:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!