Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tangle teezer hajkefe ami...

Tangle teezer hajkefe ami vizes hajra van, használható szárazra is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy meg lehet vele fésülködni, ha száraz a haj, akkor is :D

Csak azt olvasom több helyen, hogy kifejezetten vizes hajra van némelyiknél. Van amelyiknél oda van írva, hogy száraz és vizes hajhoz is van.

Szóval, amihez kifejezetten az írják, hogy vizes hajra, annak másabb a sörtéje és ezáltal száraz hajon nem úgy működik?

Olyat szeretnék venni, aminek van nyele, vagyis rendes hajkefe, de eddig csak egynél láttam, hogy száraz hajra is ajánlják.


2022. nov. 22. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a wet detanglerre gondolsz, azt lehet száraz hajra is használni.


Szerintem ez inkább csak marketing. Nekem mondjuk csak ez az egy tangle teezerem van, de el nem tudom képzelni, hogy mi lehet köztük a különbség. Nekem hosszú hajam van és az volt a szempont, hogy nyeles legyen.


A technika a lényeg úgyis. Alulról felfelé kell haladni és az a jó ha nem karcol a fésű(van egy korkefem, amire ha ranyomom a kezem szinte fáj ahogy a tuske hozzáér.)

2022. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így gondolom. Nem tudtam, hogy csak marketing fogás-e vagy van valami lényeges dolog benne😀
2022. nov. 22. 11:41
 3/3 Metionin ***** válasza:
Az van nekem is, a wet detangler. Tökéletesen működik száraz hajon is.
2022. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!