Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápoló krémet ajánlan...

Milyen arcápoló krémet ajánlanátok így télre normál/kombinált bőrre?

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól fugg, hogy eddig mit használtál és mi az új problémád, hogy kifejezetten a télen van a hangsúly.
2022. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem használtam sokféle hidratálót. Leginkább csak gyógyszertárban vettem krémeket, ott is inkább csak azokat amiket ajánlottak, de most már kifogytak. Ajándékba kaptam egy cliniques krémet, jelenleg azt kenem magamra minden nap, viszont az kevés, mert a mostani időszakban szárazabb a bőröm. Gondolom a hűvösebb idő miatt.
2022. nov. 22. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben akkor próbáld ki a tobbretegu hidratálást.

Hidratáló toner arcmosas után(pl geek&gorgeous liquid hydration) enyhén nedves bőrre mehet hialuronsav szerum és a hidratáló krém után még kenhetsz olajat is(pl revoxnak van asszem blend oil néven vagy argan olaj).

2022. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!