Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi tapasztalatotok az intim...

PegiBea kérdése:

Mi tapasztalatotok az intim gyantázásról? Fájdalmas? Milyen sűrűn jártok?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Jártam egy ideig, kibírható. 3-4 alkalom után teljesen megszoktam. Viszont ha fekete és erős szőrzeted van, akkor IPL géppel jobban jársz. Én €igány fekete vagyok, néhány hónap alatt eltüntette rólam a szőrt.
2022. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, fájdalmas, de az eredmény megéri. 3-4 hetente járok.
2022. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mar nem jarok, de regebben evekig jartam. Hol rendszeresen (havonta), hol pedig par havonta, felevente egyszer.

Nekem nem igazan fajt. Amikor havonta mentem es csak annyi ideje volt megnoni akkor tenyleg nem fajt. Amikor jo dzsungellel erkeztem, akkor voltak pillanatok, amikor eleg kellemetlen volt, de azt sem mondanam annak, hogy huu nagyon fajt.

Ember es szorfuggo.

2022. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!