Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajsütőt/hajvasalót...

Milyen hajsütőt/hajvasalót ajánlanátok váll feletti hosszúságú haj göndörítésére?

Figyelt kérdés

Első sorban a vasalás mellőzésével szerettem volna hullámossá tenni a hajamat, de egyik “trükk” se vált be, amit a neten találtam. Jelenleg van nálunk egy hajvasaló, de azt nem nagyon tudom használni, mert az inkább hosszú hajra való, illetve nagyon könnyen megégetem vele a kezemet. Amit még érdemes megemlítenem, hogy én nem olyan “nagyon göndör” hajat szeretnék, csak hogy legyen hullámos. Most teljesen sima a hajam és ez ellen semmit nem tudok tenni…

Összességében olyan hajsütőt szeretnék, amit nem bonyolult használni, nem csak egy pontján lehet megfogni (vagyis nem éget mindenhol) és rövid haj göndörítésére alkalmas.



2022. nov. 28. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél hajhullámosító vasat.
2023. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!