Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki minoxidilt...

Van itt olyan, aki minoxidilt használt szakáll növesztés érdekében? Működött?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el használni 1 hónapja és rengeteg átlátszó pihe nőtt az arcomon tőle és pár sötétebb szőr száll is kibújt. Ezek a pihék majd besötétednek?

Mellette edzeni is elkezdtem, mellékhatása nálam eddig nem igen volt. 1-2x viszket picit, de hamar elmúlik.

23F



2022. nov. 30. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Az izomban van tesztoszteron,amitol lesz szakallad. A zsirban van osztrogen,amitol nincs szakallad.


Tehat edzzel,izmosodjal,ha szep szakallat is akarsz.

2022. dec. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hali, én is most kezdtem kb 1 hete. Nálad működött? Tudsz adni valamilyen update-et?
2023. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
#2 most tervezem beszerezni,sokat segítene a tapasztalatod🙏
2023. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia! Júniusban abba maradt elég hamar, mert kifolyt az üveg egy sajnálatos baklövésem miatt, és nem vettem újat. Viszont most szeptember eleje óta használom megint. 1 hónap alatt annyit vettem észre, hogy gyorsabban nő a szakállam ott, ahol eddig is nőtt. Sajnos csak az államon meg a bajuszom nő, meg helyenként oldalt. Viszont az eddig kb 2 hétig tartott, hogy kinőjön, most 2-3 nap. Illetve kezd oldalt is nőni picit, minden nap találok kb új területeket, ahol eddig nem nőtt. Mondjuk heti egyszer borotválkozom is, mert nem nő annyi, hogy legyen értelme megtartani. Viszont mindenképpen működik, és nagyon nagy reményeim vannak, ha eltelt a három hónap (három hónapos kiszerelést vettem, persze tervezem folytatni). Elvileg három hónap a szemmel látható változás ideje, nos én egy hónap után már látom. :)

Te elkezdted azóta?

2023. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

#4 áh értem,hátha tényleg úgy lesz ahogy mondják

Igazából elég sokat olvastam a dologról és végül úgy döntöttem hogy még nem kezdem el csak ha majd nagyon nem működik semmi.

Jelenleg ricinusolajat meg egy szakálltápláló olajat használok ami elméletileg használni fog,ha nincs is szakállad+2 napi szinten borotválkozok hiába nincs mit.

A tesztoszteronomat is mindennel próbálom növelni.


Jelenleg tök sok helyen van kis szőrszál ami eddig nem volt, igaz nagyon foltos de nekem ez is nagy haladás.

2023. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyébként hány éves vagy,csak a szakáll miatt kérdem?
2023. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
22 vagyok. Azért kezdtem el, mert a barátaim nagyrészének már van, és volt is ilyen 18-19 évesen, legalább valami. Én most tartok ott 22 évesen, ahol ők olyan 17-18 évesen. Mmint nyilván nem azért csinálom, hogy beilleszkedjek vagy ilyesmi, szimplán csak szeretném ha nekem is lenne, és látva, hogy ennyi idősen már azért lehetne, kipróbáltam
2023. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Értem mit mondasz,de ha csak azért akarod mert másnak van és neked is jó lenne azért szerintem kár.De most nyilván nem ez a fő téma.
2023. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az emberek nagyrésze szerintem azért csinálja, hogy legyen. Minoxidil eredetileg kopaszodás ellen van, az nyilván egy férfinek ezerszer érzékenyebb pont, mint, hogy nincsen szakálla. Ha úgy nézed az a “normális” ha az embernek van haja, de a szakáll csak szimpla plusz dolog. Menő ha van, de nem “kötelező”. Több száz millió férfi néz ki nagyon jól szakáll nélkül.

Vannak haverjaim akik már 19-20 évesen elkezdtek kopaszodni, vagy legalábbis feljebb csúszott a homlokuk, kezd a fejük tetején ritkulni a forgójuk és kezdenek azok a gödröcskék kialakulni a homlokuk szélen. Nyilván a kopaszodás természetes, de azért nem lehet túl kellemes a 20as éveid elején. Kettő haverom már teljesen tar kopasz, 21 illeve 24 évesen.

Vannak akik a minoxidillel csak a 20as éveik végén kezdenek, amikor rájönnek, hogy ebből valóban nem lesz természetes szakáll, de nekem sincsenek túl jó kilátásaim. Nem igazán káros, csak sok pénzbe kerül, de ennyit szívesen bevállalok. Nálam jönnek is az eredmények.

2023. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!