Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kétszeri henna hajfestés után...

Kétszeri henna hajfestés után sem lett egyenletes a hajszínem. (Amúgy csodaszép vörös lenne) , ha mindenhol befogta volna. Hogy csináljam jobban?

Figyelt kérdés

Öszülök, ez benne volt a pakliban, nem azzal van baj, hogy az ősz szálak élénkebbek hanem hogy van néhány folt, ahol semennyire sem fogta be,pedig vastagon állt rajta a henna. Elsőre 3 órát, majd 2 nap múlva a második adag 4 órát. Amit efogott gyönyörű, de tüsi hajamnál a fülem feletti rész ill homlok hajtőnél szinte sehogy.

Olyan, mintha egy börös , szőrös sapkát tettem volna magamra, ami alól kilóg a saját hajam.

Légyszíves adjátok valami tanácsot.

Nem vállalhatatlan, de azért na...lehetne szebb.

Köszi előre!



2022. dec. 1. 09:44
 1/6 A kérdező kommentje:
börös=vörös
2022. dec. 1. 09:45
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Pedig akkor itt az ideje annak, hogy otthoni kísérletezgetés helyett fodrászhoz fordulj.
2022. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fodrászok nem használnak hennát. Ahol élek, fodrász is összesen 2 van, másrészről nem használok, csak minimális szintetikus terméket.

Köszi azért, de a kérdés nem ez volt.

Peace 🙏

2022. dec. 1. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a henna természetes szóval benne van a pakliban , hogy nem lesz tőkeletes . Ráadásul ez már egy ördögi kör lesz . Ahol befogta ott jobban befogja ahol nem ott pedig lehet nem is fogja . Ráadásul így már normális festéket se használhatsz .

Én egy másik márkájú hennát próbálnék ki és csak a kimaradt részre tenném rá .

2022. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Alighanem az lesz a megoldás, ha kipróbálok egy másikat, de ebből most berendeltem 500g-ot. 2 festés alatt még a fele sem ment el. 😃

Pont attól tartottam, amit írtál is, hogy ahol nem fogta be, ott talán nem is fogja ezután sem.

Nem tudom, ott más lehet a hajam szerkezete, vagy hogyan?

Mindenhol a vágyott szín lett, csak a homlok rész tövénél, meg a fül melletti kicsit felnyírt rész. Vagy zsírosabb a bőröm ott?

Direkt mosott hajrá raktam fel a hennát...

2022. dec. 1. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Probald fesuvel is elegyenliteni a festeket. Lehet a szalak koze nem ment be rendesen.
2022. dec. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!