Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak (is) hat az alpecin?

Másnak (is) hat az alpecin?

Figyelt kérdés

Vettem Alpecin C1 sampont es alpecin hajszeszt.. amiota hasznalom egyetlen hajszalam sem hullik mar ki, sot kitepni is nehez fesuvel (ferfi, 8cm haj)

Ket oldalt v alakban hatrament mar a hajam de most nemcsak hogy bepihesedett, hosszabbodnak a pihek.. nem egesz 2 hete hasznalom napi szinten. Szerintem inkabb a halyszesz segit, mint a sampon, de azert igy teljes a kor..



2022. dec. 1. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
"halyszesz"? 😳
2022. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnalom 😄 el vagyok varazsolva.
2022. dec. 1. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

1-es: hajnovesztot vett,nem agynovesztot 😂


Kerdezo csak igy tovabb! Kivanom,hogy szep dus hajad legyen ujra ❤️

2022. dec. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves vagy de nem vagyok buta.. elhondolkoztam mason, fogalmazas kozben, ezert irtam ugy..
2022. dec. 2. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már évek óta használom, kevésbé hullik a hajam és szerintem gyorsabban nő.
2023. febr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamit ér. De sokan akik nemmel válaszoltak szerintem azt gondolták csodaszer. Nem, nem az. De lassítja a kopaszodást és én is tapasztaltam hogy gyorsabban nő tőle a haj.
2023. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!