Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Almaecetet használhatok...

Almaecetet használhatok frissen festett hajon?

Figyelt kérdés

Pár napon belül megfestem a hajam pirosra.

Ha almaecettel majd leöblítem,az gond lenne?

Mivrl tudom,hogy az ecet jobban rögzíti a színt,de fakul is tőle a festett haj.

Akkor ez most hogy is van? Segítsetek kérlek💓



2022. dec. 8. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ecet a textiliákon rögzíti a szineket, de csak bizonyos festéktipusok esetében.

A hajfestékeket nem ecettel rögzítik, a hajra ecetet használni értelmetlen dolog, jót nem tesz, csak esetleg árt neki.

Teljesen fölösleges almaecetet tenni a hajadra, csak babona az egész

2022. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amugy az almaecet csodasan apolja a hajat, en evekig hasznaltam, havonta legalabb egyszer, csak aztan terhes lettem es azota is hanyok a szagatol...:D

De frissen festett hajra en azert nem tennem, varnek vele. De a voros kenyes, gyorsan kopik, oszinten nem tudom, hogy nem inkabb fakitana-e.


Azert elmondom, hogy higitva kell hasznalni, 1 liter vizbe max 1 deci menjen.

2022. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Épp azért gondoltam a haj színére is mert pl tojásfetéskor is ecetes vizet használunk. Akkor kihagyom.

Néha átöblíttem vele a hajam,selymes tőle és puha. De tény,hogy mattítja a hajszínt.

2022. dec. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!