Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most világosabb haj nő le...

Most világosabb haj nő le mint előtte. Eredetileg sötétszőke hajam volt, de mostmár középszőke (legalábbis a töve)! Ez miért van?

Figyelt kérdés
Igazából örülök is neki,mert világosabbat akartam :D De azért fura...
2010. szept. 30. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen, de igazából nem lett világosabb csak a mellette lévő festék miatt tűnik úgy. Optikai csalódás! :)
2010. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs festve :D
2010. okt. 1. 19:38
 3/4 A kérdező kommentje:
már nyár előtt is néztem,hogy valami fura a hajam tövével,mostmár jobban látszik
2010. okt. 11. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam..:D Csak én sötétszőke voltam, és később elkezdtem festeni világosabbra szinte fehér szőkére.. meguntam gondoltam visszafestem eredetire..de a középszőkénél leragadtam, ugyanis később a lenövésem ugyanolyan színű volt, és azóta is ilyen maradt..:D Vicces de szőkülök újra..:D
2010. okt. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!