Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18F szeretném leborotválni a...

18F szeretném leborotválni a lábam mert nem tetszik, hogy ilyen szőrös de nem szeretném hogy mások lássák; tesi órán hogy tudom ezt megoldani mivel ott el ileg rövidnadrágban kell lenni?

Figyelt kérdés
Illetve az is érdekelne hogy mennyi idő amígybúgy fél centisre megnő a lábamon a szőr.

2022. dec. 13. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Miért baj, ha látják, hogy nem szőrös a lábad? Ráadásul 18 éves felnőtt vagy!


Harisnya amúgy.

2022. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, félrenéztem azt az F-t, és nem tudok választ törölni.

Ezesetben nem lenne könnyebb borotva helyett ilyen ritkítót/visszavágót használni, ha úgyis fél centisre akarod?


Egy srác nálunk borotválta egyébként, nem bántották, talán téged se bántanának.

2022. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, borotváld le nyugodtan.

Én is egy csomót agyaltam ezen feleslegesen, mire végre leborotváltam. Aztán azon izgultam mikor veszik észre, de egy év alatt senkinek sem tűnt fel.

2022. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz vele,ha látják. Én is sokat agyaltam,mire le mertem borotválni,páran rákérdeztek,de seemmi több.
2022. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt természetesen nem lehet megoldani, hogy ne tűnjön szőrtelennek a lábad, amikor leborotválod, hiszen az lesz! De a helyedben én se sokat törődnék azzal, mit szólnak mások, ha te szeretnéd eltűntetni onnan a szőrzetet. A te lábad, a te szőröd, a te döntésed!
2022. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
A lábamon, hasamon kívül mindenütt megborotválkozom, ahol látszik legyen férfias
2022. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Probald ki h csak levagod hajvágóval fél cmre, akkor nem is zavaró de nincs borotvált hatása


Vagy vehetsz rövid nadrag alá ilyen feszülős aláöltözőt mint a focisták vagy futók szoktak és annyit mondasz h fázós vagy

2022. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most borotváltam le.Engem a szőrös lábam miatt is cikiztek,így nem érdekel,ha amiatt fognak,mert leborotváltam.
2022. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül mi lett? Borotváltad,meglátták,ha igen mit szóltak?
febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!