Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Diffúzoros hajszárítás után...

Diffúzoros hajszárítás után meddig nem ajánlott fésülködni?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a diffúzoros hajszárítást, még nem próbáltam, azt se tudtam, hogyan kell. Megnéztem néhány videót a YouTube-on, az egyikben mondta a csaj, hogy csak előtte még vizesen szabad kifésülni a hajat, utána már nem, mert eltörheti a hajszálakat. Ezt úgy kell érteni, hogy közvetlenül hajszárítás után nem szabad kifésülni, vagy ha már be van szárítva hullámosra diffúzorral, akkor a következő hajmosásig nem szabad fésülködni? Az azért durva lenne, hetente egyszer mosok hajat.

Enyhén hullámos, hullámosodásra hajlamos hajam van, és tennék rá hullámosító hajápoló szert. Az már megvan, próbáltam is, de diffúzor nélkül nem hullámosít.



2022. dec. 17. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak hullámos a haja, csak így szokott.Soha nem szabad megfésülni, mert szétesnek a hullámok.Következő mosás előtt fésülködj meg.
2022. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hullámokat, göndör tincseket nem szabad fésülni, mert szétesnek.
2022. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem csomósodik nagyon össze a haj egy hét alatt fésülködés nélkül?
2022. dec. 17. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 Hát de, összecsomósodik.Én vagyok az első válaszoló.Anyukám kétszer mossa egy héten, ha edz, akkor többször is.Ő úgy szokta, hogy fúj rá kifésülést könnyítő sprayt meg sok pakolást tesz rá, és kifésüli előtte is amennyire tudja, meg a pakolással a haján is megfésüli, aztán lemossa.Utána már nem fésüli meg szárítás után.

A hullámos és a göndör haj alapból szárazabb, ezért több ápoló szert kell rátenni.

2022. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan az enyhen hullamos hajnak eselytelen, hogy ne fesuld ki, mert ha csinalsz is valamifele hullamot a doffuzorral; az masnapra mar nem is lesz meg, a hajad kocos, csomos lesz. Tudom,mert nekem is ilyen hajam van :D


Erosen hullamos vagy gondorhajuaknak van ez inkabb.

2022. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!