Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos haj egy napig szép,...

Hullámos haj egy napig szép, utána mit tudok kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja CGM-ezek már, mivel mindig is hullámos hajam volt, csak vasalgattam mert nem tudtam, hogy kell ápolni.

Azóta minden CGM termék amit használok, diffúzorozom és szépen kijönnek a fürtök (bár még kicsit szöszös).

Másnapra hiába fogom gyenge copfba/kontyba estére, nagyon kazal lesz az egész és ha aznap még nem is, muszáj 3.nap kifésülnöm és oroszlán hajam lesz..

Ekkor újra kivasalnám, mert idiótán néz ki. Ha minden nap frissítgetném az rengeteg termék lenne. Cantut használok ráadásul és arról azt hallottam, hogy túlzásba haszbálva szárítja a hajat. Diffúzort se használhatom mindig, mert az is égetheti a hajat.

Van valami tanácsotok esetleg göndör/hullámos hajúak?



2022. dec. 20. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáltad, hogy copf/konty helyett csak szatén- vagy selyemsapkát teszel rá éjszakára? Pl. előreborítod a hajad, és megpróbálod úgy óvatosan ráhúzni a sapkát, hogy a fürtök ne jöjjenek szét.
2022. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Néztem egyébként igen, ilyen selyempárna huzatot, de sapit még nem, lehet azzal jobb lenne. Mert ha semmit nem is teszek a hajamra, minden nap újra kellene nedvesítenem, és felnyomkodnom a hullámokat, ami időigényes azért. Szeretem már, ahogy kinéz természetesen, elfogadtam, csak elég körülményes a hullámos/göndör haj kezelése. :D

De lehet ezt ki kellene próbálnom, köszi!

2022. dec. 20. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Selyemsapi jó dolog.

Esetleg még ezek a mindenféle fantázia névre hallgató feltűzési módok megérnek egy próbát, hosszú hajra ha jól emlékszem ananász néven fut. Ha beírod youtubera hogy pineapple method for curly hair biztos feldobja.

Nekem nem hullámos hanem göndör a hajam szóval én frissítésnél csak egy kis vízzel meg leave-in-nel befújom és hagyom magától megszáradni, nem tudom hogy ez hullámos hajjal működik vagy sem de egy próbát megér.

Amúgy a cantu elég nehéz, lehet hogy sok a hajadnak.

2023. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!