Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem baj, ha kézfertőtlenítővel...

Nem baj, ha kézfertőtlenítővel kentem be az arcom?

Figyelt kérdés

Ma borotválkoztam, nincs bolt nyitva, és nem volt arcszeszem, ezért a táskámból elővettem a kézfertőtlenítő gélt és borotválkozás vegén azzal kentem be az arcom. Tudom, hogy kézre való, de az arcunk is bőr. Ugyanúgy lefertőtlenítette az arcom mint az arcszesz, sőt még jobban, mert jobban csípett mint a sima arcszesz, ezért lehet a fertőtlenítő ereje is jobb lehetett.


Viszont ez nem baj, hogy kézfertőlenítőt használtam? Nem okoz allergiát az arcra?



2022. dec. 26. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan mi bajod lenne?
2022. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb kiszárad.
2022. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak az arcodon jóval érzékenyebb a bőr. Egy alkalomtól nyilván nem történik tragédia, de ne használd állandóan.
2022. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!