Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most októberben fogok belekezd...

Most októberben fogok belekezdeni egy Roaccutan kúrába, úgy hallottam, hogy eléggé érzékeny lesz a bőr tőle. Mennyire befolyásolja ez a borotválkozást? Pszichés tünetekre mekkora esélyem van, ha amúgy is van rá hajlamom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:
16/f
2010. okt. 1. 22:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a roaccutan nem okoz pszichés tüneteket. A pszichés tünetek nem okoznak pattanást. Nem tudom, h melyikre gondoltál.
2010. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szedtem ezt a gyógyszert elég sok ideig és nekem annyi volt, hogy szám és körülötte egy vékonyabb részben nagyon száradt. Amúgy más mellékhatása nem volt és én pszichés tünetekről sem tudok.
2010. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, és kontaktlencsével, cigivel mennyire összeegyezthető? (:
2010. okt. 4. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!