Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb babapúder /...

Melyik a legjobb babapúder / babypúder (mint szárazsampon) sötétbarna hajra?

Figyelt kérdés

Keresek drogériában vagy máshol kapható babypúdert szárazsamponnak. Sötétbarna a hajam.

Sajnos nekem a szárazsamponok nem váltak be mert “szaga” van, drága és kevés is van benne. Tudtok valami jó màrkát amit könnyen el lehet dolgozni és működik meg sok is van benne? Köszönöm.



2022. dec. 28. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

A szárazsamponok legfőbb alapanyaga a kukoricakeményítő. Ez szívja magába a zsírt. A többi csak ilyen kiegészítő adalékanyag, csomósodásgátló, parfüm, színezék, gombaölőszer, sugárzó izotóp, lehallgatóchip.

Veszel keményítőt, rászórod, örülsz.

2022. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni a DM-ben színezett szárazsampont sötét hajra, nem drága kb 600-700 ft és sok van benne. ÉN ezzel szoktam nyerni 1-1 napot ha lusta vagyok hajatmosni +szárítani+vasalni stb stb stb.


[link]

2022. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2- köszi de legutóbb most pont ezt vettem és számomra büdi a szaga :( Mindig arra gondolok hogy a körülötte lévők érzik a fejem púbjáról a szagot. Ezért szeretnék inkàbb valami babapùdert.
2023. jan. 3. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:

A babapúder az nagyon nem lesz jó, pláne sötét hajra, hacsak nem akarod ilyen rokokkó rizsporos paróka stílusban nyomatni. 🤭😂


Nekem Batiste márkájú van, abból van több illat, és kb egy évet kibír, nem tudom felétek kapni-e.

2023. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Találtál azóta? Ez nagyon jó: [link]
2023. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5- Igen, Ausztriában a Bipában (sajátmárkás szóval nem is drága) van egy nagyon jó barnahajúaknak. Ha kint vagyok mindig betárazok.


Amit te linkeltél viszont nem jó sötétbarna hajra…

2023. júl. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!