Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Illene olyan vöröslilás...

Illene olyan vöröslilás hajszín vagy maradjak a feketénél? Esetleg más változtatás? Vagy rendben vagyok így ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

Ilyen kérdés, ez van :) Többnyire azt mondják, hogy a fekete illik a legjobban, csak hajt a kiváncsiság, de nem akarom elrontani se a hajamat...Meg úgy eddig mindig voltak új ötletei, mostanra kifogytam :)

Mondjuk frufru nélkul nem nézek ki jól, az marad :)


2008. dec. 26. 16:53
 1/7 A kérdező kommentje:

itt a kép:

[link]

2008. dec. 26. 16:54
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy te??? sz.tem naon öregitene maradj a fekánál vagy kicsit világosits ...sötétbarna az talán nem lenne rossz és lágyits a sminkeden mert kicsit erős a kekete kontúr a szemeden :D
2008. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18vagyok..nekem eredetileg is sötétbarna hajam van, szóval nem akarok olyat, akkor marad a fekete....nem, nem...a szemem az úgy jó, csak lehet a kép fura :), ha csak simán kihuznam, vekonyan, az nem allna jol :)

Koszi

2008. dec. 26. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem jó lenne például hogy felül lila alul fekete:)

Egyébpént jó a pulcsid:))

2008. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) ...csak az van, hogy nemigen akarom kiszőkíteni a hajamat, és másképp a lilát aszem nem tudnám megoldani vagy igen?
2008. dec. 26. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
A lila-fekete haj szerintem is jól állna, de ha nem akarod világosítani, akkor jó hagyd feketén, szerintem neked jól áll:)
2008. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2008. dec. 27. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!