Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mennyire jön be a...

Kinek mennyire jön be a csajokon az úgy nevezett bubi haj / bubi frizura?(bob haircut)? Ha bejön akkor mi miatt jön be ? Mit tartasz rajta vonzónak vagy szexynek? Ha nem jön be akkor mért nem jön be?

Figyelt kérdés

Képek a frizuráról:


[link]


[link]


[link]



#Bubi frizura
2023. jan. 4. 00:17
A kérdező szavazást indított:
Bejön mert szexy
Nem jön be
65 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nagyon bejön! Ha fel van nyírva a tarkónál, akkor kész vagyok, feltéve, ha vonzó a nő.

Természetesen, nem mindenkinek áll jól. Egyes nők rövid hajjal is, még a bubi frizuránál kurtábbal is nagyon nőiesek tudnak lenni. Miközben mások hosszú fürtökkel is képtelenek rá.

Alapvetően akkor jó a hajforma, ha tudja viselni a nő, akár egy szép ruhát, amikor a stílus is megvan hozzá.

51F (öltöny kedvelő, szellemi foglalkozású művész fazon 😉🧐🤵🎨)

2023. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
keves visszataszitobb hajviselet letezik szerintem. (szerintem! tehat ha neked tetszik veregesd ra nyugodtan, attol meg nemkell lepontozni.)
2023. jan. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
33%
Tüptürüptüptüp, Dóra! Fújjjj.
2023. jan. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
91%
Ez leginkább az adott nőtől függ. Vannak olyanok akiknek nagyon jól tud állni ez is, vagy bármilyen más rövidebb haj. Viszont alapvetően hosszú haj párti vagyok. :)
2023. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy a 4-es írja. Nem mindegy kinek a fején van.

Pár éve minden második nőnek ilyen haja volt, nagyon nagy divat (volt).

2023. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező!

Itt kérdezhetsz, privát üzenetekre nem válaszolok.

Mivel sajnos nem lehet kikapcsolni ezt a funkciót, csak azért lehet nekem levelet írni.

Mivel anonim az oldal, kérdezz ITT bátran.

:)

2023. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 NTBS ***** válasza:
57%
Nekem tetszik.
2023. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
28%
Borzalmas. Nagyon groteszk hatást kelt, hogy hátul rövidebb, mint elől, és összességében is túl rövid egy nőnek.
2023. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy ez pont nem bob, ez inkább asszimetrikus vagy a vonalú. Ez sose állt jól senkinek, amúgy is mindenki karen cutnak hívja már. Nekem mindig valami alsós technikatanár jut róla eszembe.

Az állig érő egyhosszúságú egyenes bubi viszont sok nőnek jobban áll mint a hosszú, bár ezért ezen az oldalon valamiért mindig leszavaznak. Eskü nem vagyok fétises

2023. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, de csak úgy, ha fel van nyírva. Úgy sokkal jobban néz ki, és össze is lehet kötni.

https://www.youtube.com/shorts/JBLhZGousxM

2023. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!