Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljunk hogy hosszabbak...

Mit csináljunk hogy hosszabbak legyenek a szempilláink? . Persze nem hosszabitásra gondoltam. A vazelin tényleg használ?

Figyelt kérdés
Ricinus olaj?? Nem a szempilaspirálos hosszanitásra gondoltam.
2010. okt. 2. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem!Nem használ.
2010. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Melyik nem használ a VAZELIN vagy a RICinus olaj??
2010. okt. 2. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A ricinus olaj tényleg erősít!!!!Ajánlom!
2010. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van. A ricinus olaj tényleg jó. Vazelint még nem próbáltam. :)
2010. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Sminkez vagyok!A vazelint hogy konkrét legyek sz*rt se használ...!!!

A a ricinus olajról még nem halottam mert nekünk nem nagyon van időnk ilyenekre ha sminkelünk....

Ha nem akarsz mű dolgokat akkor csak is azt tudom mondani hogy a göndörítő használ,mert az optikailag nagyobbá teszi!

És van még egy ötletem az hogy ha nem kemény hanem gyenge a szempillád óvatosan egy fogpiszkálóval vagy egy vattapálcával egy nagyon kevés hajnövesztő sampont (úgy hogy ne menjen a szemedbe!!!!!) kenj a tövéhez és hagyd úgy egy bizonyos ideig és utána mosd le!!

2010. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bevált a ricinus!

Csodát ne várj tőle - de nekem másfél hét alatt látványosan növesztette a szempilláimat. Viszont csak a színtelen vége lett hosszabb, így a különbség csak kifestve látszik.

2010. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb erősítheted a szempilládat, tehát mondjuk nem kopik annyira a vége, vagy nem szőkül ki, és ettől esetleg hosszabbnak tűnik. De amúgy ez genetikailag meghatározott, a dns-edben kódolva van, nem tudsz rajta sokat változtatni.
2010. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon kedvesek vagytok hogy ennyi választ irtatok köszönöm a segitségeteket kipróbálom a ricinus olajat +a hajnövesztő sampont is.
2010. okt. 3. 08:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia a ricinus olaj kb 200 Ft a gyógyszertárba egy kis üvegcse.
2010. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A ricinus olaj, nekem nagyon bejött sokkal hosszabak a szempiláim, Próbáljátok ki, megéri, és még használjátok a glicerint kérjetek egy kis üvegbe a gyógysazertárba az is nagyon bevált
2010. okt. 9. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!