Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Paróka huzamosabb ideig való...

Paróka huzamosabb ideig való hordásához valaki adna tippeket?

Figyelt kérdés
Napokon belül elkezdek hosszabb ideig parókát hordani. Sajnos le kell vágnom a saját hajam, és én egyszerűen nem érzem jól magam nélküle. Megvettem mindent, van valódi hajból készült parókám, parókaragasztóm, stb. Valami tipp esetleg olyantól jól esne, aki szintén rendszeresen hord parókát, bármivel kapcsolatban. Próbálok minél több infót gyűjteni. Ezek a ragasztók pl tényleg bírják több napig is?

2023. jan. 8. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ha megkérlek elküldöd itt vagy privát üzenetben az oldal nevét ahonnan ezeket beszerezted?

Előre is köszönöm.

2023. jan. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia :)

A parókát SHEIN-ről rendeltem, a ragasztó pedig a makeuplaza.com-ról van, illetve a Karolina úti parókaboltól vettem meg egy babafejet, sampont,balzsamot. ☺️

2023. jan. 9. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Bevált azóta ?
2023. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Be 😁 Annyi, hogy ezek a SHEIN parokak kb fel evig burjak, addigra olyan sok kihullik belole hogy csunya lesz mar, de evekig nekem nem lesz ea szuksegem szoval anyagilag igy is iobban kijovok, mert kb 14-16inches hosszut veszek ami kb 34-40ezer forint

Probalkoztam tobb ragasztoval is, de vegul nekem a Got2B cirtomsarga hajzselet hasznalom a homlokomon es azzal rogzitem, igy egesz nap birja, es nekem kenyelmesebb is ejszakara levenni. Nehany napot voltunk nemreg kulfoldon arra rendeltem szinten a SHEINrol egy ragasztot az is szuperul birta 3napig. :)

2023. nov. 6. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!