Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kémiai hámlasztó + arcradír...

Kémiai hámlasztó + arcradír együtt?

Figyelt kérdés
Radírozás után tettem kémiai hámlasztót az arcomra. Most úgy vettem észre nagyon kiszárította, hámlik, feszül is. Kentem krémet utána. Mikor fog kb elmúlni? Nem marad nyoma?

#arcápolás #arcradír #hámlasztás #kémiaihámlasztó #fizikaihámlasztó #arcápolásirutin
2023. jan. 8. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Tudod mi értelme van a hámlasztónak?

Pár nap és jobb lesz

2023. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hámlasztó mellett semmi értelme sincs bőrradírt használni. Vagy egyik vagy másik, a kettő együtt nem.
2023. jan. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Troll vagy?Ha ez igaz, minek csinálod?Minek szándékosan túlhámlasztani?Minek két hámlasztó egymás után?Ilyen ronda akarsz lenni?
2023. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez elég butaság volt. Konkrétan ugyanaz a kettő dolog, csak a bőrradír fizikai hámlasztó. Persze, hogy kikészült a bőröd, hiszen teljesen szétroncsoltad a barrieredet, sérült a bőröd felső rétege.

Egy ideig most ne használj rá semmilyen aktív hatóanyagot, csak hidratáló, nyugtató termékeket.

2023. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!