Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatvan, Gödöllő és környékén...

Hatvan, Gödöllő és környékén van olyan kozmetikust, aki férfi intim szőrtelenítést, gyantázást is vállal?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt követem! Engem és a férjemet is érdekelné. Egyszerübb lenne, mint Hatvanból Pestre beszaladgálni.
2023. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én Debrecenben azt a technikát követtem, hogy felhívtam egy pár kozmetikus lányt telefonon és megkérdeztem, hogy vállal-e férfi gyantázást. Itt még nem mondtam el, hogy intimet szeretnék, hanem csak úgy minden mást. Amikor kialakult a bizalom és már tudta, hogy nem akarok rányomulni, megkérdeztem tőle, hogy vállalna-e intimet is. És bevállalta, ráadásul úgy, hogy én voltam az első férfi vendége (és azóta az egyetlen), akinek megcsinálja.


Nagyon sokan azért nem vállalnak, mert abban a negatív prekoncepcióban hisznek, hogy minden férfi csak arra hajt, hogy megfektesse őt, vagy legalább valami szexuális helyzetbe hozza. És sajnos nem is lehet meggyőzni nagyon sokakat; a nyíregyi kozmetikus lányt, akihez járok soha nem is fogom tudni rávenni.

2023. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozzá! Szerencsés vagy.
2023. jan. 9. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen igazat adok 2-esnek. Régen dolgoztam én is kozmetikában, egy nagyon kedves és nyitott lány gyantázott, fiúkat is, de egyes vendégek prostinak nézték, kapta az ajánlatokat, úgyhogy egy idő után kizárólag nőket vállalt.

Én is azt javaslom, menj el mondjuk egy hónalj gyantára, aztán ha látja rajtad, hogy tudsz viselkedni, ott élőben rákérdezel.

2023. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Prostinak nézték"


Te jó ég, tényleg itt tart a kultúra magyarországon? Most óriásit csalódtam.

2023. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!