Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vékony a hajhossz, de...

Miért vékony a hajhossz, de sűrű a haj a fejemen?

Figyelt kérdés
Ha copfot csinálok, a fejemen, a töveknél dús haj van, de a hajhossz az elég vékony, ha oldalra fordítom a fejem, átlátni a lógó hajamon, ez mitől van? Alapvetően vastag és sok hajam volt mindig, nem volt ilyen problémám, jött egy nagyobb hajhullós időszakom, a fejemen sok haj van és nincs pl kopasz folt, de amúgy ritkás a hajam lent, erre milyen megoldás van?

2023. jan. 9. 22:56
 1/4 anonim válasza:
62%

Valószínűleg töredezett a vége. Nem használsz véletlenül hajvasalót? Az elégeti.


Le kellene vágatnod a végét, hadd nőjön egészséges hajad.


Voltál oltva covid vakcinával? Sok embernek hullott a haja mellékhatásként

2023. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemreg vagattam le a hajam, mert minel hosszabb, annal jobban latszik az elvekonyodas. Voltam oltva, igen
2023. jan. 10. 03:08
 3/4 anonim válasza:
100%
Ugyanezzel a problémával küzdök, sajnos a megoldást még nem találtam meg. Rengeteg mindent kipróbáltam, hajerősítő hajcsepp, koffein sampon, hajbalzsam. Szedtem hajvitamint, majd inkább komplex multivitamint, nemrég kezdtem a mandulaolajas hajpakolást és kollagént szedni mindezek mellett. December elején én is visszavágattam a hosszú hajamat vállig érőre, mert már annyira elvékonyodott. Alapjában véve nem is a hajhullás a probléma, hanem a haj minőségének romlása. Borzasztóan zavar, mert több hónap alatt sem látok javulást, ezért elkezdtem kutatni egészségügyi okok után, ez folyamatban van jelenleg...
2023. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dettó, minden vitamint szedek, szedtem, kollagént is, tényleg mindent. Ha találsz valami megoldást, jelezd légyszi :')
2023. jan. 17. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!