Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok kis fibrómám lett az...

Sok kis fibrómám lett az elmúlt években és kezdenek zavarni. Hogyan lehet őket eltávolítani? Otthoni krém, szer van rá?

Figyelt kérdés
Főleg hónaljban vannak és az oldalamon. Egy nagyobb, a többi apró. Családi "örökség" lehet, apámnak is sok van. Én viszont szeretnék tőle megszabadulni. Milyen otthoni szerek vannak rá?

2023. jan. 11. 02:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Hmm, bőrgyógyász oldalak nézegetése után ráeszméltem, hogy ennek nem is ez a neve, hanem papillóma? Érdekes, akkor eddig ezt rosszul tudtam. De a lényeg, hogy ilyen teljesen veszélytelen sejtszaporulat, semmi különös.
2023. jan. 11. 02:23
 2/5 anonim ***** válasza:

1

Attól függ milyen fajta. Ha HPV akkor nem feltétlen veszélytelen.

2023. jan. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem veszélyes.
2023. jan. 11. 06:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem SZTK-ban a bőrgyógyász megvizsgálta és tb-re lecsipkedte őket ollóval.
2023. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magánba kauterrel leégetik, nekem több mint 10 db volt. Pár perc megcsináltatni. Fibrómát írtak a papírra, a neten papillóma néven is van. Kb 25 ezer.

Otthoni szer nincs, a hírdetéseknek ne higgy.

Állítólag a ruha kidörzsölése is okozza, vagy kézzel a vakarózás én a nyakamat dörzsölöm ha ideges vagyok, ott sok kijött.

2023. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!