Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sorrendben használjam...

Milyen sorrendben használjam a szériumokat?

Figyelt kérdés
Eddig hialuronsavas szérumot használtam napi szinten és nagyon bevált. Most viszont kaptam ajándékba egy C-vitaminos szérumot és az lenne a kérdésem hogy melyiket kell előre felvinnem az arcomra vagy igazából mindegy a sorrend? Ha jól tudom akkor a hialuronsavast nedves bőrre kell míg a C-vitaminosat szárazra így gondoltam ez lenne a megfelelő sorrend

2023. jan. 16. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Reggel használd a c vitamint, este pedig a hialuronsavat.
2023. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a 2 hatoanyag nem üti egymást, úgyhogy használhatod reggel egyszerre vagy a c vitamint reggel, a hialuront este.


A szerumokat meg úgy retegezzuk, hogy a vizestol haladunk az olajokig. Megnezed az összetevő listát, ha water van ott akkor vizes, ha propanediol, akkor olajos alapú.

2023. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2023. jan. 16. 21:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!