Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett sokkal csúnyább és...

Miért lett sokkal csúnyább és pattanásosabb az arca kozmetikus után?

Figyelt kérdés

12 éves lányomnak eddig is voltak pattanásai, de elvétve. Alapból tiszta volt az arca, volt egy-két pattanás, néha több, de jött, elmúlt. Gyógyszertárakban kapható Vichy, la roche lemosókkal tudtuk kezelni. De egy rossz napján, mikor több jött ki neki, fűzött, hogy vigyem el kozmetikushoz, mert már minden lány jár, stb. Elvittem. Mióta kinyomkodták, azóta sokkal több van neki, és az egész feje szó szerint ilyen ragyás, vagyis olyan piros pöttyös, amiket ki sem lehetne nyomni, nem az a fajta ami kifakad és elmúlik, csak piros pattanás pöttyök. Meg már a bőre sem olyan sima, hanem érződik a pattanás.

Normális ez?


2023. jan. 21. 12:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom, biztos nem a bőrgyógyász csinált vmit rosszul, mert mások akik hozzá járnak, meg vannak vele elégedve.
2023. jan. 21. 12:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elvinném első körben egy másik bőrgyógyászhoz, második körben meg másik kozmetikushoz.

Mást nem nagyon tudsz tenni.

2023. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, pedig 2 kozmetikusnál is voltam és elvileg mindkettő mestere a szakmának. Ahhoz képesz soha olyan csúnya nem volt a bőröm, mint a kezelés utáni hetekben és utána még sokáig nem múltak el a hegek, pedig már nem vagyok tini.
2023. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rákent egy olyan kenőcsöt,ami tele van szilikonnal és parfümmel. Sokan nem birják,az én bőröm is ilyen.
2023. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát másik kozmetikushoz egyelőre nem vinném, mert ki tudja az is mit csinál vele, erről is azt mondták hogy jó.

Gondoljátok hogy a bőrgyógyász tudna valamit csinálni vele? Mert tiniknél ez normális, nem küldene haza, hogy majd úgyis elmúlik? Vagy létezik ilyen gyógyszertári kenőcs rá, amit orvosok írnak fel?

2023. jan. 23. 07:49
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Békén kellene hagyni leginkább. Táplálkozására odafigyelni is jó lenne,a tej, glutén,hús, kakaó csinál nálam pl csúnya bőrt, ha ezeket kis mennyiségben eszem,akkor szép.
2023. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!