Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a legjobb fodrász...

Melyek a legjobb fodrász szalonok Budapesten cocochoco-ra és festésre, ahol nagyon vigyáznak hogy egészséges maradjon a hajam?

Figyelt kérdés

Szóval nem a leghíresebb fodrászt keresem, vagy azt aki xy sztár haját csinálta.

Hanem olyan helyet ahol olaplexet használnak festésnél, hideg levegővel szárítanak, nem tépik a fésűvel vizesen, stb.


Az ár nem elsődleges szempont, lehet magasabb az átlagosnál, de ne legyen irreálisan drága, nem a nevet akarom megfizetni.


Köszi ha tudsz segíteni



2023. jan. 21. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ez a flancolás? :D Szerinted a sztárfodrászok tépik és roncsolják a haját, vagy mi?
2023. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cocochoco az mi? A hajegyenesítes? Arra aztán vigyázhatnak, így is úgy is tönkreteszi a hajat. A festés is tönkreteszi a hajat. Egy fodrász sem tudja megakadályozni a károsodást,ha vékony szálú hajad van. Ha vastag szálú,akkor meg kb mindent kibír.
2023. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első:

Nem, nem gondom azt hogy sztárfodrászok roncsolják a hajat, csak nem szeretnék kétszer annyit fizetni mert éppen sztárfodrász az illető, mikor más is meg tudja csinálni. Nekem csak az a lényeg hogy vigyázzon a hajamra nem az hogy xy tv műsorban megjelent-e...


Második:

Ha ennyire nem vagy képben ne válaszolj inkább

Igen a cocochoco az az egyenesítés. Nem, nem teszi tönkre a hajat már régóta szoktam csináltatni csak most elköltöztem és nem tudom kihez menjek. Festésre ugyanez vonatkozik.

2023. jan. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!