Ki festi a hajad?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Magamnak otthon
Családtag/barát/barátnő festi otthon
Fodrász festi
Nem festett a hajam
Egyéb, lent kifejtem
51 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Az enyémet senki
2023. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem festetem, de már nagyon elkezdtem őszülni, pedig még csak 25 vagyok. :( Már most aggódok, mert nincsen tapasztalatom a hajfestéssel, de fodrászhoz nem szeretnék járni. Remélem majd meg tudom oldani magamnak, ahogy sokan mások. Elég béna vagyok ilyen dolgokban, sminkelni sem tudok jól, szóval nem tudom hogy lesz ez. Bíztam benne, hogy nem kell még ilyen korán elkezdenem a hajfestést, de úgy tűnik hamarosan muszáj lesz.
2023. jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Semmi ördöngösség nincs benne, összekevered a 2 hozzávalót felveszed a kesztyűt és mint egy sampont bedorzsolod az egész hajad.

YouTubeon ha angolul rá keresel, rengeteg videó van.

Én is magamnak festem évek óta, lapocka alá érő hajam van

2023. jan. 23. 16:06
 4/17 A kérdező kommentje:
*2-es ez neked szólt 😅
2023. jan. 23. 16:06
 5/17 anonim ***** válasza:
fodrászom :)
2023. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A barátom szokta a hajamat lenyírni géppel 5 mm-esre, és ő is festi nekem világosszőkére. :)
2023. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 NTBS ***** válasza:
Senki.
2023. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú hajam van, és én festem ezer éve. Fodrászoknál sokszor csalódás ért, kellemetlen kikevert szín, 4-5 órán keresztül csinálták ketten, volt amelyik büdös festékkel dolgozott, stb.. Ezért kerestem festéket, és megcsinálom magamnak. Előkészület: Felveszek egy kidobásra szánt pólót, lerakok újságpapírt a mosdó elé. Kifésülöm a hajam, felveszem a neylon kesztyűt, majd kinyomom és összekeverem a hajfestéket a színelőhivó emulzióval. Festés: a kezemmel felviszem a hajamra, és mintha hajat mosnék, szétkenem benne. Összefogom a hajam és feltekerem, közben lemosom ahol érte a homlokom vagy a fülem, elmosom amiben összekevertem, összeszedem az újságot, hajfestékes dobozt. Nem szoktam 15-20 percnél tovább rajta hagyni. Utána rendesen megmosom a hajam, 2-szer samponnal, és balzsamot is teszek rá, majd megfürdök. Ez fürdéssel együtt nekem 45-50 perc. :)
2023. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Én is így csinálom 😁

2023. febr. 16. 22:27
 10/17 anonim ***** válasza:
9-es, örülök hogy nem csak én csinálom így. :) Egy bevált hajfestékkel sosem érhet csalódás, nem kell időpontot kérni, izgulni hogy jó lesz-e, plusz egy vagyont otthagyni, stb, a legegyszerűbb így nekem. :)
2023. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!