Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intimgyanta után normális,...

Intimgyanta után normális, hogy másnap is vörös és gyulladt? Plusz van egy nagyon fájó sebem, ami olyan mintha égési sérülés lenne.

Figyelt kérdés
Sosem voltam még, eddig borotváltam és lehet ez is az oka, hogy most szokatlan a bőrömnek. Viszont hátul van egy apró nagyon fájó seb, ami nem akar száradni, azóta is nedves, olyan mintha megégett volna az a rész. Ilyenkor mit csináljak? Előfordul vagy tegyek panaszt?

2023. jan. 24. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális
2023. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kellett ez neked...
2023. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem normális ha gyulladt és fáj.

Nem a testápoló irritálja?

2023. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kentem rá direkt semmit, ők tettek rá hűsítő fertőtlenítő gélt, azóta magamnak direkt nem kenegettem, csak nemrég gyulladáscsökkentő natúr összetevős krémet. Azóta sem lett sokkal szebb, meg igazából sima sem lett, több helyen látható is, nem csak tapintható. A seb meg egyre rosszabb, mert folyamatosan súrolja minden. Az ilyen sebek nem szoktak egyszerűen és nyomtalanul begyógyulni:/ ez volt életem első gyantázós élménye, ráadásul elég extrém mivel intim, de nem győztek meg
2023. jan. 24. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Uh,erre antibiotikum is kellhet,ha egy seb csúnyul. Függetlenül a méretétől.
2023. jan. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!