Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először használtam az epilátor...

Először használtam az epilátorom. Kipattogtam de nemsokára eltűnt, de nem szedte ki minden szőrömet, és azt hiszem, csak lesúrolta a tetejét a szőrszálaknak. Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bátrabban "nyomd oda" és mozgasd körkörösen.
2008. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy nme jó az epilátorod. nekem is szokott ilyet csinálni, akármilyen erősen odanyomom. vettem ezért egy másikat és az is ugyanezt csinálja. vhol kiszedi, vhol nem. én még nem találtam olyan szőrtelenítő módszert, ami működik, és elviselhető.
2008. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az epilátor a vékonyka kis "pihéket" nem szedi ki. Az enyémen lehet állítani, hogy milyen erősen nyomja össze azokat a kis izéket e fején. Ha legelrősebbre állítom akkor sem szedi ki a "pihéket".

Ha minden szálat el akartok tüntetni akkor marad a borotva vagy a gyanta.

2008. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!