Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet Fenjal termékeket venni (tusfürdő, fürdőolaj, parfüm)?

Figyelt kérdés

Egy éve ajándékba kaptam egy szettet, és valami elképesztően különleges illata volt.

Valaki tudja esetleg, hogy Magyarországon forgalmazzák-e valamelyik üzletben? Én eddig hiába kerestem, nem találkoztam vele.

Online nem szívesen rendelnék, mert félnék, hogy hamisítványt, vagy valami fél évtizede lejárt terméket adnának.



2023. febr. 2. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Anno pár éve volt ez a márka Rossmannban (vagy lehet DM-ben volt, már nem tisztán emlékszek, de azt hiszem Rossmann), aztán sajna eltűntek a polcokról. Más üzletben azóta sem futottam bele. :/
2023. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jársz Müllerben, akkor esetleg ott még lehet.


Amiket láttam online rendelés az a makeup.hu és a vivantis. Ezek megbízhatóak.

2023. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még soha nem rendeltél termékeket online? Mi évek óta kb. 70%-ban mindent rendelünk, soha nem volt minőségi probléma vagy csalás és amúgy el is lehet állni rendeléstől, ha nem tetszik, amit kaptál.
2023. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3: RENDSZERESEN rendelek online, hosszú évek óta.

Csak olyan itthoni oldalt nem találtam, ami megbízhatónak tűnik.

Mert pl. a Notinóról is kaptam már hamisítványt, ami örök tanulság volt.

2023. febr. 3. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!