Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 hete voltam teljes intim...

3 hete voltam teljes intim gyantán, minden rendben volt, kicsit piros volt utána, de most 1 hete nagyon begyulladtak a szőrtüszőim (szerintem) sok kis piros dudor jött ki, picit fáj is, vagy nem tudom, elég parán néz ki... ez normális?

Figyelt kérdés
első gyantázásom volt életemben, várható volt a gyulladás, de az, hogy legalább 10-12 dudor van kint, az lehet már gáz :D 25/F.

2023. febr. 3. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Benőtt a szőröd. Ennyi. Bőrradír segíthet.
2023. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem egyszerubb leborotvalni?
2023. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es -> az a helyzet, hogy attól meg nagyon irritált lesz :/ ezért próbáltam ki, hátha ez jobban beválik
2023. febr. 3. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Bőrradír, meg valami alkoholos fertőtlenítő (ha nincs más, arcszesz is simán jó). Majd elmúlik.
2023. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!