Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rövid vagy a hosszú haj a...

A rövid vagy a hosszú haj a nőiesebb?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Minél rövidebb, annál szebb és nőiesebb.

Ez a frizura nagyon-nagyon jól néz ki, és kiemeli a nőiességet: [link]

2023. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más, nem lehet ezt igy kimondani h melyik az
2023. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az arcformától, a haj-szemszíntől-, valamint a testalkattól is függ.
2023. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Szubjektív, arctól, és személyiségtől is függ. Személy szerint nagyon tetszik a rövid haj a nőkön, de ezzel kisebbségben vagyok.
2023. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát a rövid haj pont nem nőies
2023. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Klasszikusan a hosszú haj a nőies, hiszen a kultúránkban, és sok más kultúrában is a nők jellemzően hosszú hajat viseltek. A rövid haj nőknél később jött divatba.

Ha megnézzük a hírességeket, szépségkirálynőket, azt láthatjuk, hogy még mindig a hosszú hajat tartják nőiesnek. És a férfiak többsége szerint az a nőies, úgyhogy megleptek az eddigi válaszok.

Én nő vagyok. Korábban mindig a hosszú hajért voltam oda, sokáig éreztem úgy, hogy minél hosszabb, annál jobb. Magam is hosszú, általában derékig érő hajat viseltem. Néhány hónapja kezdtem megunni, és ezzel párhuzamosan elkezdett tetszeni a rövidebb haj nőkön. Váltottam is.

Egy szép fazonúra vágott, szépen beszárított rövidebb haj, ami izgalmasan keretezi a nő arcát, sokkal nőiesebb tud lenni, mint egy unalmasan lógó hosszú haj. Most már így gondolom.

2023. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Hosszú, minimum mellig érő. De a kedvencem a combig vagy térdig érő.
2023. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
#7 azt lepisili a WC-n...
2023. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

8as nyakamba rakom előtte mint egy sálat. 🤣


Viccet félre téve, ez nagyon relatív. Függ attól hogy kinek milyen az arc formája, testalkata, haj/szem szin, illetve maga a haj koronája. Valakinek vékony szálú haja van, valakinek dús. Valakinek egyenes, hullámos vagy éppen göndör.


Nekem vékony szálú, derékig erő hajam van, és sokkal jobban néz ki, mint amikor még vállig erő volt.

2023. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Saját véleményem: az igaz hogy arcvonásoktól is függ és hogy mennyire emeli ki az arcát stb.

De a hosszú haj nőiesebb alapból.

Mióta bejött a rövid haj divatba azóta van több nőnek rövid haja.

Annó csak az idősebb nőknek volt rövid mikor el érték azt a nekik lévő idős kort.

2023. febr. 7. 00:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!