Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tud a Rossmannbol vagy a...

Tud a Rossmannbol vagy a Dmbol ajanlani pattatnas es miteszer elleni kremet vagy maszkot?

Figyelt kérdés

Most nagyon elojottek es anya vett mar ra ilyen folyekony valamit de az nem csinalt semmit. A maszkot is probaltuk de az meg jobban elohozta.


Tudna linkelni par videot hogyan kell kinyomni, mert ezzel is vannak problemaim.


Es milyen termeket hasznaljak, hogy sima legyen az arcom?


Koszonom szepen!



2023. febr. 9. 17:42
 1/5 A kérdező kommentje:
(Az oldal vmi miatt azt akarta hogy magazodjak.)
2023. febr. 9. 17:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Skinsmart oldalt ajánlom olvasásra. Ott olvastam azt hiszem hogy nem jók ezek a tapaszok sem, de vannak kúlönböző szérumok stb amik hosszabb távon jók rá. Rossmannban meg dmben én szoktam ennek ellenére tapaszt venni mert rövid távon szebb tőle, nekem nem olyan vészes hogy jobban foglalkoztasson (nem mind jó ezekből se, a Clear skin igen) A sima drogériás termékek fele vacak, de revox és geek&georgeus termékek vannak a dmben is azok jók (főleg a g&g és nem drága).
2023. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben is kaphatóak a skinsmartról termékek, érdemes az ő termékeiket és videóikat átnézni
2023. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a maszkok nem szoktak beválni, de a balea hautrein lehúzható hasznos
2023. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kinyomni semmiképp ne nyomd ki magadnak, mert utána meg írod majd a kérdést, hogy a foltokat, hegeket hogyan lehet eltüntetni. Inkább menj el anyukáddal kozmetikushoz ahelyett, hogy feleslegesen szórjátok a pénzt olyan dolgokra, ami nem is biztos, hogy neked való. Legalábbis a leírásodból arra következtetek, hogy nem vagy otthon a témában és ahogy a maszkból is látszik, egy rosszul megválasztott termék többet árt mint használ.
2023. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!