Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akné hegekre valami tipp?

Akné hegekre valami tipp?

Figyelt kérdés

Járok kozmetikushoz, nem sok de látványos hegek vannak az arcomon. Szemöldökömnél van egy nagy ami rettentően idegesít. Voltam bőrgyógyásznál 3 alkalmat (75.000Ft-ért+konzultáció ára) akkor a kezelés után jó volt, de azóta megint látom a foltot és egyszerűen nem tudom mit kenjek rá... állandóan hámlik mintha seb lenne lejön és megint ott a folt. Egyszerűen megőrülök, ezért nem szeretek már elmenni sehova, nem csinálok magamról képet, nem szeretem ezt megörökíteni. Terveztem menni másik bőrgyógyászhoz, de az árlistát látva most letettem róla. Konzultáció 20.000 Ft 4 alkalmas kezelés 190.000-290.000 Ft. Tudom a szépségért meg kell szenvedni, semmi sem olcsó de sajnos jelenleg nincs erre keret. Tanuló vagyok, családom sem áll úgy anyagilag, de minden önbizalmam elveszett, iskolába is ezért utálok menni mert smink nélkül nem teszem ki a lábam a házból.

Kérdésem, hogy valakinek van e valamilyen bevált krém, kenőcs, tonik, szérum... akármi ami bevált foltokra, hegekre arcra?


2023. febr. 15. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Erre nincsen semmi kencefice! Feleslegesen szorod a penzt mert ezt sem borgyogyasz sem kozmetikus nem tudja helyrehozni semmilyen csodaszerrel! Anno nem kellett volna kapargatni meg nyomkodni amig nincs megerve mert ez lett az eredmeny!


De hogy segitsek is vagass frufrut ha a szemoldokodnel van talan eltakarja.

2023. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A szemöldökömmel elején van( egy vonalban) biztos hogy nem vágatok frufrut egyáltalán nem tetszik...

Ki mondta hogy nyomkodtam? olyanról h PCOS nem hallottál??? leírtam h KOZMETIKUSHOZ járok/jártam mindig is nagykezelésekre, gyanítom hogy onnan származik ez a heg, hogy egyszer jobban meg lett ott csiszolva ( nem is mentem oda többet vissza, ugyanis bizonyíték nincs rá hogy ő csinálta és nem is ez a lényeg hanem h rendbe jöjjön!)

Az hogy bőrgyógyász nem tudja helyrehozni azt kétlem, van az a pénz... csak nem nekem...

2023. febr. 15. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Hat akkor gondolj azt amit akarsz, en csak a velemenyemet irtam le mert tudtommal ez egy ilyen oldal! Egyebkent hogy el is higyjuk hogy olyan csunya lenne a borod miert nem csatoltal kepet?
2023. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Ez egy olyan oldal ahol kérdéseket tesznek fel és válaszolnak HA TUDNAK nem okoskodnak, minden áron ha nem tudnak érdemben.

2. Kozmetikus javasolta a bőrgyógyászt, lehet rajta segíteni jó sok pénzért de gondoltam hátha van olyan "kencefice" ami nem 300.000 Ft de mégis tudna segíteni

3. Jelenleg is be van kenve, nem fogom most a kép miatt leszedni, de ha annyira nagyon tudod, hogy ezen nem lehet segíteni gondolom el tudsz képzelni egy heget

2023. febr. 15. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
C vitamin szérum, fényvédő, hámlasztás.
2023. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A revoxos c vitamin szérum?

Hámlasztásra vagyis csiszolásra járok kozmetikushoz 3 hetente illetve kenem Sudocremmel de azt veszem észre hogy pont az a baj hogy hámlik és amiatt marad ott folt.( Mindig nem tud begyógyulni mert mindig lehámlik)

2023. febr. 16. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Folt vagy mély is?
2023. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Folt
2023. febr. 16. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Niacinamiddal el fog múlni, de hagyj neki békét a csiszolásokkal. 7voltam, nem orvos, de hegben jártas nyanya
2023. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Nyanya? :D

Revox niacinamid?

Használtam revoxos szalicilsavas szérumot, nagyon szárította az arcom de lehet hogy újra kezdem

2023. febr. 16. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!