Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ősz szemöldök festéséhez(?)...

Ősz szemöldök festéséhez(?) kérnék segítséget. F/35

Figyelt kérdés

Vékonyszálú szemöldököm van, viszont az elmúlt években fogta magát, és kérdés nélkül kiszőkült a nagy része, oldalanként kb a szélességének a felén ősz. A vékony ősz szemöldökszálak konkrétan nem látszanak, és úgy néz ki a szemöldököm, mintha nem is lenne ott az érintett részen. Ezen szeretnék változtatni.


Értelmes megoldást önerőből nem tudtam keresni a neten, az ismerőseim között pedig senkinek nincs ilyen problémája, vagy ha van is, megoldotta, és nem vettem észre.


Mit ajánlotok festésre? Lehet egyáltalán festeni úgy, mint a hajat? A hajfesték gondolom nem jó rá. (Az a fejbőrt is festi..) Ilyen mögé rajzolt háttérszínezés egyáltalán nem kerülhet szóba, kizárólag a szőrszálakat szeretném visszaállítani régi pompájukba.


Köszönöm szépen, ha segítesz!



2023. febr. 18. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van szemöldökre való festék. Ilyen pl a refectocil(fodrászkellekesben vagy online is lehet venni pl kozmetikanagyker.hu).


Kell hozzá maga a festék olyan szinben mint az eredeti szemöldököd színe, 3%—os oxi és ecset, amivel kikevered és felviszed a festéket.


Amúgy ezek is befogjak a bőrt, de az max 1 hétig látszik.

2023. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz festékekkel, meg oxival küszködni, én lenövésre való hajfestéket használok a szemöldökömre. Csak 10-15 percig kell fent hagyni és nem fogja össze a bőrt. Pl. Clariol root touch up festék
2023. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a javaslatokat! Meg fogom ezeket próbálni. A refectocilt megtaláltam a neten, viszont a Clariol root touch up mint olyan, csak amcsi webshopokban került elő. #2, te is onnan rendelsz? Vagy van valami EU-s vagy esetleg magyar forrása is ennek?
2023. febr. 19. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Angol amazonrol szoktam rendelni. Szallitanak egesz Euba.
2023. febr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. febr. 21. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!