Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szüntethetném meg, hogy...

Hogy szüntethetném meg, hogy ne legyen nagyon pattanásos az arcom? (főleg a homlokom).

Figyelt kérdés
Nagoyn erősen pattanásos a homlokom, hogy tudnám eltüntetni őket és a hegeket? Vmi házi tipp?
2008. dec. 27. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bőrgyógyászhoz, vannak már jó cuccok. Valami A-vitaminos cuccot adott annó 2 nagyonpattanásos oszttársamnak is, és nagyon látványosan segített. Ha eredményt akarsz, nem biztos, hogy a házi praktika eredményesebb, ennyit meg csak megér :)
2008. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben bőrgyógyászhoz mennék, ha nagyon pattanásos. Nem érdemes kísérletezgetni, hacsak nem akarsz életed végéig hegeket viselni az arcodon, mert ha aknéd van, bizony előfordulhat.

Egyébként meg fontos volna a napi 2x-i arctisztítás (arctisztító, tonik, krém). Kiegészítésként meg bőrradír és tisztító maszk is jöhet. Lehet kifejezetten zsíros bőrre való szettet is kapni. Ha lány vagy, a fogamzásgátló is segít. Állítólag a napozás / szoláriumozás is jó a pattanásokra. A hegeket meg alapozóval lehet kevésbé láthatóvá tenni.

2008. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem tüntette el őket pár éve,csak a napozás.Most erre nincs túl sok lehetőség,de ha nem viszed tulzásba,a szolárium még egészséges is lehet ilyen szempontbol.Egyébként én egyszerüen kinőttem,egyre kevesebb lett idővel
2008. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát igazából kinőni lehet. Bár van egy gyógyszer ami kifejezetten erre van. Ranbaxy Sotret (Isotretinoin)

Elvileg ez segít de viszont nem olcsó kb 6000 forint. Napi 1 szemet kell szedni 30 napig. Viszont a hátránya hogy meddő lehetsz vagy valami ilyesmi :S:S De szépen eltüntet mindent mert hormonálisan szünteti meg a problémát

2008. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző válaszhoz még annyit hogy orvos tudja kiiratni és ha fiú vagy akár az is előfordul gyereked nem elhet azért nem iratja ki anyám :S pedig jó lenne.
2008. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. dec. 27. 23:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jó ha napoztatja a z arcát valakinek mégtöbb pattija lesz tőle! De azért megpróbálhatod a szolit és utána a hintőport
2008. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én házi tipppként az élesztőt ajánlom! Nekem is eléggé pattanásos volt a bőröm és most tényleg egy szem sincs, bár a hegek megmaradtak sajnos! Ha nem birod lenyelni, akkor behetsz boltba is élesztő tablettát!
2008. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy kell alkalmazni ezt az élesztős trükköt?
2008. dec. 28. 21:03
 10/12 anonim ***** válasza:
2 féle képpen lehet baba: felkened az arcoda natúr joghurtal összekeverve rajtahagyod h megszáradjon mikor már érzed h nagyon vezsül és bezsélni is allig tudsz akkor le mosod. A másik pedig megeszed:D nem jó az íze nagy pohár vizzel elmegy(y)
2008. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!