Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfestek karositja a hajat?

A hajfestek karositja a hajat?

Figyelt kérdés

Egy fodrasz irta tiktokon, hogy a hajfestes abszolut nem karos

Ez igaz lenne?😆



2023. febr. 21. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Persze mert neki érdeke hogy ezt mondja. Valamennyire minden festék károsít, hiszen ahhoz hogy be tudjuk juttatni a festékanyagot a peroxid felnyitja a haj kutikuláját, ez pedig valamilyen szinten károsítja azt. Nyilván az már színfüggő hogy mennyire, a natúr hajszínnél sötétebbre festés értelemszerűen sokkal kevésbé károsabb mint bármifajta világosítás.
2023. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi.

Az a baj hogy ezt hirdeti, a sok tudatlan meg hisz is neki… 1 bolond…..

2023. febr. 21. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha ésszel csinálod semmi baja nem lesz a hajnak.
2023. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es a rengeteg kemiai anyag ami benne van?
2023. febr. 21. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Rengeteg kémiai anyag van a samponban és a balzsamban is, sőt nagyon sok mindenben.

Ha nem akarod ne fesd a hajad, de nem kell itt forcsogni ellene.

2023. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kerdes volt az interneten olvasottak mellett… ha nem tunt volna fel milyen oldalon vagy.
2023. febr. 21. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

van akinek megviseli, van akinek nem... van olyan haverom aki egyszer kiszőkítette és utána teljesen le kellett növesztenie hogy újra normális állagú legyen, én kb kéthavonta szőkítem, a köztes időben meg változatos színekre festem, nagyjából azért lehet megmondani hogy festve van, mert a szemöldököm nem szeretem festve, és ott azért feltűnő hogy nem az eredeti szín a hajam... de állagra talán jobb is mint volt mielőtt festeni kezdtem.

amúgy igen, épp a sok kémiai anyag miatt nem kros, ezt így most késő van kifejteni, de a haj egy halott szövet, tehát ha végzel rajta egyféle beavatkozást, ami roncsolja, meg utána egy másodikat, ami kiegyenlíti a hatást, és jó az egyensúly, akkor nem lesz semmi baja. tehát pl jó állapotú hajjal, jó szakemberrel, minőségi alapanyagokkal nem lesz baja.

2023. febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!