Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem rég kezdtem bele a tudatos...

AsagiriGen kérdése:

Nem rég kezdtem bele a tudatos bőrápolásba, zsíros és vízhiányos a bőröm és ha az arclemosóm hyaluronos és hidratáló tonicot használok majd nia szérumot akkor baj ha kihagyom a végéről a hidratáló krémet?

Figyelt kérdés
Nia után muszáj a hidratálás vagy ha előtte már hidratált a bőröm az okés az esti rutinban? Előre is köszönöm a választ!

#krém #bőrápolás #rutin #hidratálás #Segítséget szeretnék #Niacamide
2023. febr. 26. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy a hidratálókrém lenne ezek közül az esszenciális főleg estére, nem a tonik meg a szérum. Azok se érnek semmit ha nem zárod le krémmel, főleg a hialuron. Ennek az egész rutinnak semmi értelme ha nincs hidratálókrém a végén.
2023. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Figyelek arra hogy sok vizet igyak, de nem segített különösebben.


A második választ azt köszönöm, keresek egy számomra ideális krémet, csak olyan helyen élek ahol kevés olyan üzlet van ahol lenne nagyobb választási lehetőségem és pénztárcabarát is legyen. Nehéz felkutatni az "igazit".

2023. febr. 26. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudatos bőrápoló vagy, akkor ez nem lenne számodra kérdés. Ezek szerint nincs is alaprutinod, és a többit sem jól vezetted be. Kezdd inkább újra elölről az egészet alaprutinnal (lemosó, hidratáló, fényvédő), majd amikor ez legalább egy hónapig gond nélkül működik a bőrödön, egyesével bevezethetsz egyéb terméket, amennyiben szüksége van rá a bőrödnek.
2023. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rég figyeltem fel a bőrápolás fontosságára. Eddig a sima krém nem volt elég, és mivel az arctisztítómra rá van írva hogy kettő az egyben hidratáló és lemosó és tényleg nagyon jól hidratál magában is ami meglepett, ezért voltam tanácstalan ha kettő az egyben akkor jó-e. De már megtaláltam a válaszom.
2023. márc. 1. 16:17
 5/6 A kérdező kommentje:
És pár év alatt rájöttem hogy a sima hidratáló krém nem elég a bőrömnek. De mostanában amilyen rutint össze állítottam a hámlás legalább annak köszönhetően elmúlt. Úgyhogy nem volt értelmetlen számomra! De attól már krémet is használok a végén.
2023. márc. 1. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a krémet kevésnek érzed, akkor másikat kell kipróbálnod. Annak az a lényege, hogy önmagában is megfelelően hidratáljon. Ha kevésnek érzed, akkor nem az való a te bőrödre és/vagy szárító összetevőket is tartalmaz
2023. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!