Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Finom illata van az Avon...

Finom illata van az Avon kókuszos testápolónak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 19:52
 1/6 anonim válasza:
Én nagyon szeretem, enyhén a citrom is érződik...a naturals terméket mondod,igaz? Én is azt rendeltem legutóbb, meg body sprayt. Nagyon szeretem, habár az az igazság, hogy nagyon is édes illatú..Ha szereted az édesebb illatokat akkor szerintem tetszeni fog.:)
2010. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen arra gondoltam. de linkelek is h ha nem irtam egyértelműen a kérdést.:)

[link]

2010. okt. 5. 21:31
 3/6 A kérdező kommentje:
erre gondoltál te is ugye?
2010. okt. 5. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van, megrendeltem mert szeretem a kókuszos illatot. De ennek inkább citromos illata van... szóval nekem nem vált be annyira! 23/L
2010. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A kérdés egyrtelmű:) és köszi , hogy linkeltél, igen, erről beszéltem ilyen van nekem is. (első vagyok)
2010. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igaza van a második válaszolodnak is.És a body sprayen jobban érződik a kókusz, mint a testápolón.(szintén első:D)
2010. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!